Apie mane

Aš esu Donatas, gimęs 1984 m., laimingai vedęs, turiu 3 vaikus. Pragyvenimui užsidirbu programuodamas. Į krikščionybę atsiverčiau būdamas liberalių pažiūrų ateistas, ir susidūriau su visiškai priešingu didžiosios tikinčiųjų bendruomenės dalies požiūriu į daugelį dalykų. Prieš pradėdamas šį tinklaraštį, beveik 4 metus stengiausi “susiprasti”, lankydamas dvasinio augimo grupeles, dalyvaudamas “Gyvųjų akmenų” bendruomenės misijose. Mano atsivertimo istoriją galite rasti čia.

Raginimą rašyti jaučiau jau seniai, bet ilgą laiką nesijaučiau tam pasiruošęs. Vis dėlto, nemažai laiko praleidus maldoje bei adoracijoje, šis raginimas nesilpnėjo, o palankiai susiklosčius aplinkybėms, startavo šis tinklaraštis.

Nesu baigęs jokių teologijos mokslų, ir šiame tinklaraštyje nepretenduoju atstovauti Bažnyčios pozicijos, čia rasite tik mano asmeninę nuomonę. Rašydamas kažką rimto remsiuosi Šv. Raštu, moksliniais šaltiniais ir savo sąžine, konsultuosiuos su geriau išmanančiais tikėjimo dalykus, įvertinęs įvairias nuomones ir jausdamasis pakankamai tvirtai, kad matau pilną vaizdą.

Šiai dienai man aišku tik viena – Jėzaus mums paliktas kelias yra iš tiesų siauras. Nežinau, ar čia problema, ar “toks gyvenimas”, bet viešojoje erdvėje labiausiai girdisi tie, kurie vadeles tempia arba į vieną, arba į kitą pusę. Kuo labiau stengiasi vieni, tuo labiau į savo pusę tempia ir kiti. O tiesa dažniausiai yra kažkur per vidurį. Mano noras būtų nešališkai įvertinti abiejų pusių argumentus ir padėti vieniems kitus suprasti.

Bet ne viskas tikėjime yra taip jau labai ir rimta. Nevengsiu ir krikščioniškos saviironijos, internetinių juokelių (memų), reaguosiu į aktualijas ir nuomones, kurios man užklius soc. tinkluose ar žiniasklaidoje.

Tikiuosi, kad skaityti įdomu bus ne tik tikintiesiems, bet ir dar neradusiems tikėjimo.